Mini beachcomber concept


Na zeszłorocznym salonie w Paryżu Mini zaprezentowało prototyp SUV-a.

Koszt przejazdu pociągiem z Warszawy do Berlina i z powrotem dla dwóch osób jest porównywalny z opłaceniem wynajęcia samochodu oraz benzyny. Podobnie jest na trasach krajowych. W związku z zagrożeniem powodziowym, parkingi "Parkuj i Jedź" w Warszawie będą czynne całą dobę. Zmotoryzowani mieszkańcy zagrożonych terenów będą mieli możliwość zostawienia na nich swoich aut. Motocykliści znów zamierzają wyruszyć na autostradę A4 w proteście przeciwko opłatom za przejazd. Ich zdaniem, nie powinni płacić za przejazd motocyklem tyle samo, co samochodem osobowym.Nelson Piquet Jr. - niesławny bohater afery "crashgate" - zamienia Formułę 1 na północnoamerykańską serię wyścigową NASCAR. Dla Roberta Kubicy wyścig otwierający sezon w Formule 1 - Grand Prix Bahrajnu - skończył się praktycznie na pierwszym okrążeniu. Po kolizji z Adrianem Sutilem stracił szanse na wysoką pozycję. Jesienią może nas zalać fala aut ze złomowisk Europy Zachodniej, bo Polska przestaje sprawdzać stan techniczny sprowadzanych do nas używanych samochodów, pisze "Gazeta Wyborcza".

Sytuacja Opla jest bardzo ciekawa.

Czasy, gdy Koreańczycy produkowali samochody, których uroda niewiele odbiegała od prezencji głazu narzutowego to już zamierzchła przeszłość. Honda zaprezentowała nowy motocykl o nazwie VT750S. Klasyczny profil i głębokie brzmienie silnika V-2, w połączeniu z charakterystyką i osiągami prawdziwie nowoczesnego motocykla, nikogo nie pozostawią obojętnym.

O niesamowitym wręcz szczęściu mówić może dziewięciolatek, który wczoraj, na jednym z Katowickich osiedli, dosłownie otarł się o śmierć. Od wielu już lat rolę tzw. safety car, czyli samochodu bezpieczeństwa podczas wyścigów F1 pełnią mercedesy sygnowane przez AMG. Połowa przedsiębiorców ma kłopoty finansowe. Szanse na szybką poprawę są niewielkie - ocenia "Rzeczpospolita".Frank Williams sprzedał mniejszościowy pakiet udziałów w swoim teamie Formuły 1 Kryzys kryzysem, ale są samochody, których ogólna tendencja spadkowa w sprzedaży jakby nie dotyczy. BMW-Welt w Monachium to jeden z największych i z pewnością najefektowniejszych salonów samochodowych na świecie.

Maserati rywalem BMW?


Wprawdzie Maserati nikomu raczej przedstawiać nie trzeba, ale trudno nie zauważyć, że Włosi mają w ostatnim czasie pewien problem.

Na Wielkanoc... śnieg!


W kotlinach: Kłodzkiej i Jeleniogórskiej na Dolnym Śląsku spadło rano 15 cm świeżego śniegu!

Massa: 5 proc. niepewności


"Wsiadałem do samochodu zupełnie tak, jakby nic się wydarzyło, jakby nie było żadnego wypadku" - mówił Felipe Massa dziennikarzom, którzy przybyli do Fiorano, aby oglądać jego powrót na tor.

Żywa tarcza z... kierowców!


Rosyjska milicja, która jest łączona z wieloma skandalami, w środę znów znalazła się na cenzurowanym, gdy wyszło na jaw, iż niedawno zażądała od kierowców na drodze pod Moskwą, by utworzyli rodzaj "żywej tarczy", aby pomóc funkcjonariuszom zatrzymać przestępcę.

Pół Polski kupowało!


Kolejne dwie osoby zatrzymali wrocławscy policjanci w związku ze śledztwem dotyczącym korupcji przy zdobywaniu prawa jazdy.

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe