Tim Buckley: archiwalne nagrania


Archiwalne nagranie koncertu Tima Buckleya z 1967 roku zostanie opublikowane pod koniec sierpnia.

Francuski piosenkarz Johnny Hallyday zaapelował, by "zostawiono w spokoju" reżysera Romana Polańskiego, zatrzymanego w Szwajcarii za przestępstwo seksualne popełnione w Stanach Zjednoczonych ponad 30 lat temu. Ostatnimi dwoma uczestnikami programu "Mam talent!" są akordeonista Marcin Wyrostek i pochodzący z Filipin wokalista Alexander Martinez. Niebawem do sklepów trafi album ze ścieżką dźwiękową do serialu "Majka". Już dziś w serwisie Muzyka.onet.pl możesz posłuchać utworu "Dance With Somebody" Mando Diao, który towarzyszy często przygodom "Majki".Wrocławski Oszibarack 7 listopada zaprezentuje się w słynnym londyńskim klubie Koko. W środę 26 sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu reżysera "Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia". 6 listopada zaczął się Festiwal Ars Cameralis. Specjalnie dla śląskiej publiczności do Katowic przyleci David Lynch. Będzie go można spotkać 25 listopada w katowickiej Galerii Rondo Sztuki.

Devin Townsend Project "Addicted", Inside Out

"Moon" - reżyserski debiut Duncana Jonesa (syna Davida Bowiego) - został największym triumfatorem 42. festiwalu filmów sci-fi w Stiges. Obok głównej nagrody film uhonorowano również za najlepszy scenariusz (Nathan Parker), najlepszą rolę męską (Sam Rockwell) i najlepszą scenografię (Tony Noble). Szwajcarskie Ministerstwo Sprawiedliwości ma 10 dni na decyzję, czy odwoła się od dzisiejszego orzeczenia Federalnego Sądu Karnego o zwolnieniu Romana Polańskiego za kaucją.

Na 30 listopada wyznaczono premierę nowej płyty Alicii Keys, "The Element of Freedom". Artystka wyjawiła kilka szczegółów dotyczących dzieła. 20 lat minęło - z okazji okrągłego jubileuszu holenderska formacja The Gathering ruszyła w europejską trasę, przy okazji promując nową płytę "The West Pole". Dziś (29 stycznia) z norweską wokalistką Silje Wergeland zagra w Krakowie (klub Loch Ness). 15 listopada Festiwal Filmów Rosyjskich "Sputnik" opuści stolicę, żeby odwiedzić inne polskie miasta.W związku z kolejną nadzwyczajną sesją łódzkiej Rady Miejskiej dotyczącą budowy Camerimage Łódź Center, Dyrektor Festiwalu Plus Camerimage, Marek Żydowicz wystosował apel do wszystkich osób popierających utworzenie w Łodzi nowego centrum festiwalowo - kongresowego CLC. Poniżej załączamy treść apelu. Od dzisiaj w TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 19.35 będzie można oglądać "Nowe przygody starej Christine". Lady GaGa znalazła się na szczycie listy najpopularniejszych albumów muzycznych w Polsce z płytą "The Fame Monster".

Cemetery of Scream rozpoczyna inwazję konecrtową


Wraz z nowym rokiem zespół Cemetery of Scream rozpoczyna systematyczną inwazję koncertową w kraju i za granicą. Znane są już terminy występów grupy w nadchodzącym kwartale.

Zmarł kolejny polski aktor


Witold Skaruch, aktor teatralny i filmowy, zmarł w środę, 17 lutego, nad ranem w Konstancinie - poinformował prezes Związku Artystów Scen Polskich, Krzysztof Kumor. Artysta miał 80 lat.

Zofia Wilczyńska nie żyje


Aktorka Zofia Wilczyńska zmarła w wieku 95 lat.

Portishead dla Amnesty International


Grupa Porstishead nagrała piosenkę dla stowarzyszenia Amnesty International.

Obraz Matejki "Unia Lubelska" obejrzało już 2,5 tys. osób


W ciągu dwóch tygodni obraz Jan Matejki "Unia Lubelska" w Wilnie obejrzało 2,5 tys. osób. W ocenie ministra kultury Litwy Remigijusa Vilkaitisa, prezentacja obrazu Matejki w Wilnie jest jednym z ważniejszych tegorocznych wydarzeń kulturalnych w kraju.

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe