Lisa Kudrow zagra u boku koleżanki z "Przyjaciół"


Lisa Kudrow znów pojawi się na ekranie obok Courteney Cox.

Dzięki rolom w filmach "Upiór w operze" i "300" ten 40-letni Szkot stał się jedną z największych gwiazd Hollywood. Teraz będziemy mogli go oglądać w dreszczowcu "Prawo zemsty", który w piątek, 27 listopada, wszedł na ekrany polskich kin. Prapremiera spektaklu na podstawie książki Janoscha "Wujek Puszkin, dobry niedźwiedź" odbędzie się w sobotę w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Pod koniec miesiąca poznamy nową piosenkę Janet Jackson do filmu, w którym wokalistka zagrała jedną z głównych ról.Po prawie półrocznej przerwie weterani hard rocka z grupy Deep Purple powracają do życia koncertowego. Autorzy "Smoke On The Water" pod koniec października zagrają także w Polsce. Jeśli wierzyć zapewnieniom gitarzysty, Wesa Borlanda, nową płytę Limp Bizkit zainspirowali Francuzi, a dokładnie grupa Daft Punk. Organizatorzy sylwestrowego koncertu gwiazdy pop - Rihanny - w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zdementował doniesienia, jakoby nakazali piosenkarce na jego potrzeby stonowane jej wizerunku scenicznego.

Doktor George 'Nick' Nichopoulos twierdzi, że zna prawdziwą przyczynę śmierci Elvisa Presley'a. Według osobistego lekarza "Króla", artysta zmarł z powodu problemów z jelitem grubym.

Węgorzewo, w którym dotychczas odbywał się Eko Union Of Rock, doczeka się w tym roku nowego festiwalu - w dniach od 8-11 lipca zagra w tym mieście Seven Festival. Jak informują organizatorzy, przez cztery dni na festiwalowych scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z kraju i zagranicy. Sony Pictures Classics, amerykański dystrybutor filmu "Moon", w którym Sam Rockwell gra główną rolę, nie planuje inwestować w kampanię promocyjną na rzecz aktora. Reżyser obrazu, Duncan Jones nie zamierza się poddawać. Wmyślił alternatywny sposób, żeby zachęcić członków Akademii do nominowania utalentowanego gwiazdora do Oscara.

Robin Williams zdementował pogłoski, jakoby miał zagrać szkocką śpiewaczkę Susan Boyle w filmie o jej życiu. Po trzech latach milczenia Red Sparowes prezentują swój następny album długogrający - " The Fear Is Excruciating, But Therein Lies The Answer". Płytę można już kupic w Polsce. Piąty album Ushera będzie nosił tytuł "Raymond V. Raymond" a nie jak zapowiadano wcześniej, "Monster". Dzieło ukaże się jeszcze 21 grudnia.Na OFF Festival w Katowicach (5-8 sierpnia) po raz pierwszy do Polski przyjedzie grupa Dinosaur Jr., ikona sceny niezależnej rodem z Massachusetts. Minister Bogdan Zdrojewski po ogłoszeniu tygodniowej oficjalnej żałoby z powodu tragicznej śmierci prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i towarzyszących mu osób w katastrofie samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem, zwrócił się z apelem do wszystkich ludzi kultury. Złotą Palmę 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes otrzymał film "Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives". W tym roku o nagrodę walczyło 19 tytułów, spośród których zwycięzcę wybrało jury pod przewodnictwem Tima Burtona.

Scena gwałtu wycięta z "The Runaways"


Scena gwałtu na Cherie Currie w filmie biograficznym "The Runaways" została wycięta, gdyż reżyserka Floria Sigismondi nie chciała, by jej bohaterka straciła niewinność na początku filmu.

Historia gatunku ludzkiego w nowym cyklu Planete


24 listopada na kanale Planete rozpocznie się emisja cyklu "O ewolucji człowieka". Filmy oparte są na fabularyzowanych rekonstrukcjach zdarzeń i wywiadach z ekspertami i naukowcami. Przedstawiamy krótkie opisy dzieł, które będzie można obejrzeć w ramach cyklu.

Iwaszkiewicz rozmawia z czytelnikami zza grobu


W ostatnich latach mamy do czynienia z renesansem twórczości Iwaszkiewicza, ukazują się coraz to nowe dokumenty, które rzucają nowe światło na tę postać - do takiego wniosku doszli uczestnicy środowej debaty o autorze "Brzeziny".

Górniak z byłą menedżerką Dody?


Czy Edyta Górniak zamierza zatrudnić Maję Sablewską, byłą menedżerkę Dody?

John Frusciante w hołdzie dla Davida Bowie


John Frusciante zagra gościnnie na płycie nagranej przez różnych artystów w hołdzie dla Davida Bowie.

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe