Wystawa twórczości artystycznej więźniów


Haft krzyżykowy, malowidła na tkaninach, domki z zapałek, twórczość poetycka - to tylko niektóre z prac więźniarek i więźniów z aresztów śledczych oraz zakładów karnych, prezentowanych na wystawie "Krarta" otwartej we wtorek w Białymstoku.

Zanosi się na to, że młoda Walijka Ellie Goulding będzie rewelacją brytyjskiego rynku muzycznego w 2010 roku. "Paranormal Activity", głośny film grozy zrealizowany zaledwie za 15 tysięcy dolarów, zarobił po pięciu tygodniach wyświetlania 100 mln dolarów! Tym samym tytuł stał się najbardziej dochodowym niezależnym filmem w historii kina. Pianista, producent, pedagog i publicysta, Dick Katz, zmarł we wtorek. Miał 85 lat.W dniu premiery "Modern Rocking" (23 października) na oficjalnym profilu MySpace Agnieszki Chylińskiej pojawiły się wszystkie utwory z płyty. Jeden z najważniejszych raperów w historii, KRS-One, postanowił stworzyć własną, nową religię. Artysta pracuje właśnie nad tekstem do nowej "Biblii", którą nazwał roboczo "The Gospel Of Hip Hop: The First Instrument". Wyróżniony Grand Prix na ubiegłorocznym festiwalu w Cannes "Prorok" Jacquesa Audriarda oraz laureat Oscara - dokument "Zatoka delfinów" to dwie z ośmiu premier tego tygodnia. Do wielkiej formy powraca też Jim Carey w prowokującej komedii "I love you Phillip Morris".

Zespół HIM zakończył pracę nad nowym albumem. Longplay "Screamworks: Love In Theory And Practice" ukaże się w lutym 2010 roku.

Do stacji radiowych trafił pierwszy singel z nowej płyty Norah Jones. Scott Hicks nakręci film na podstawie powieści "The Lucky One" Nicholasa Sparksa.

Robert Downey Jr. zdradził, że superbohater Iron Man powróci w trzeciej odsłonie kinowej serii. Chwile grozy przeżył dziś (12 lutego) rano Czesław Mozil na drodze w Niemczech. Piosenka "E Finalmente Canto" zapowiada album "The Best Of Polonia" przygotowany przez włoskiego wokalistę Drupiego specjalnie dla fanów z Polski.Lady GaGa w nowym roku nie ma zamiaru oddawać tytułu królowej list przebojów. Amerykanka otwiera najnowsze zestawienie najpopularniejszych utworów w Wielkiej Brytanii z singlem "Bad Romance" ( zobacz klip! ). 24 maja ukaże się debiutancki album Karen Elson, prywatnie, żony Jacka White'a. Z materiałem można jednak zapoznać się już teraz. W piątek, 12 lutego, gościem pokoju Muzyka na czat.onet.pl będzie grupa Czarno Czarni. Początek rozmowy o godzinie 14.

Brad Pitt w grze wideo?


Brad Pitt rozważa występ w filmowej wersji gry wideo "Dark Void".

Palestyńska córka Marcii Gay Harden


Marcia Gay Harden i Shohreh Aghdashloo zagrają główne role w dramacie "The No Game".

Pierwsza w pełni anglojęzyczna płyta Oomph!


Pierwsza w pełni anglojęzyczna płyta Oomph! "Truth Or Dare" to zbiór największych przebojów zespołu, nagranych na nowo po angielsku. Album trafi do sprzedaży 19 kwietnia.

Metallica przyćmi Pink Floyd?


Muzycy amerykańskiej formacji Metallica planują w 2011 roku wyruszyć w światową trasę koncertową. Scenografia występów grupy ma przebić ekstrawagancją legendarne występy Pink Floyd z lat 1980-1981.

Grupa Operacyjna wspiera piosenką akcję KoniecPZPN.pl


Grupa Operacyjna zdecydowała się poprzeć piosenką akcję kibiców pod hasłem Koniec PZPN. Zespół nagrał utwór pod tytułem "Pusty stadion".

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe