Polak liderem mistrzostw!


Michał Sołowow jadący Peugeotem 207 S2000 był najszybszy w rywalizacji kierowców walczących o tytuł mistrza Europy w zakończonym w niedzielę w Czechach Rajdu Barum i został liderem klasyfikacji generalnej ME.

W USA zakończyła się akcja "Pieniądze za rupieć". Dziewiąty tom serii o Ani z Zielonego Wzgórza - "The Blythes Are Quoted" - ukazał się we wtorek w Kanadzie. Publikowana 67 lat po śmierci Lucy Maud Montgomery książka zaskakuje, to kipiący kocioł ciemnych spraw - ocenił ukazujący się w Toronto dziennik "The Globe and Mail". Przewrócona ciężarówka zablokowała w czwartek około południa jezdnię autostrady A4 na Wrocław w rejonie Pławniowic koło Gliwic.Przeceniła swe możliwości pewna pani, która w Dreźnie zgubiła bilet parkingowy, co kosztowałoby ją 20 euro, więc postanowiła zaoszczędzić i wyjechać z parkingu bez płacenia, tuż za innym samochodem, tak szybko, żeby nie zdążyła opaść zapora. O dużym pechu może mówić 32-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, który dwukrotnie w ciągu tygodnia został zatrzymany przez nieoznakowany wideoradar. Niemiecka gmina Niederzimmern w Turyngii znalazła niekonwencjonalny sposób, by pozyskać środki na remont ulic po ciężkiej zimie: sprzedaje dziury w drogach.

354 punkty karne dostali czterej motocykliści, którzy w Wielką Sobotę postanowili poszaleć na publicznych drogach w okolicy Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie).

Zima nie odpuszcza. Po wczorajszych i nocnych opadach śniegu trudno jeździ się po drogach m.in. Małopolski i Podkarpacia. Dopiero po interwencji policji przez bramkę autostrady A4 przepuszczono motocykl ratunkowy, który zabezpieczał sobotni protest motocyklistów.

Czujesz się niedoceniany? Nikt nie zwraca na ciebie uwagi? Ludzie cię ignorują? Jest lekarstwo na twoje kompleksy. Drogie, ale bardzo skuteczne. Niewiele ponad 3 proc. stacji skontrolowanych przez Inspekcję Handlową w 2009 roku sprzedawało benzynę i olej napędowy nie spełniające norm jakościowych - rok wcześniej było to 4,2 proc. Po raz trzeci z rzędu Rajd Dakar odbędzie się w Ameryce Południowej. Rywalizacja w 2011 roku rozpocznie się tradycyjnie 1., a zakończy 16 stycznia.Na dzisiejszym posiedzeniu rząd zajmie się - według informacji dostępnych na stronie internetowej Kancelarii Premiera - m.in. założeniami projektu ustawy o kierujących pojazdami, projektem ustawy o szczególnych uprawnieniach ministra skarbu, ma także wysłuchać informacji o realizacji programu promocji biopaliw na lata 2008-2014. Golfa można lubić lub nie, ale nie można odmówić mu tytułu króla sprzedaży i to nie tylko wśród kompaktów. Po dwóch pierwszych wyścigach nowego sezonu Formuły 1 wciąż trudno ocenić jaki wpływ na rywalizację kierowców miały zmiany regulaminowe.

A ty jeździsz na LPG?


W 2009 roku w Polsce sprzedano 2,3 tys. ton gazu LPG, to o 2,9 proc. mniej niż rok wcześniej.

Zapominają, gdzie zaparkowały?!


Coraz częściej policja ujawnia przypadki fałszywych zawiadomień o kradzieży pojazdów - wynika ze statystyk łódzkiej policji.

Milion złotych za auto...


Chociaż zdecydowaną większość ludzi w Polsce stać co najwyżej na samochód używany (w transakcjach dominują takie, które kosztują nie więcej niż 20 tysięcy zł), to jednak w naszym kraju powstał również rynek na samochody ultraluksusowe i... ultradrogie.

Kolejny pech Kubicy (video)


Robert Kubica po raz kolejny zasiadł za kierownicą samochodu rajdowego. I po raz kolejny nie dojechał do mety.

To ferrari jeździ po szynach


Przyspiesza do 100 km/h w zaledwie dwie sekundy, potrafi rozpędzić się do 240 km/h, jest czerwone i na zakrętach generuje przeciążenia rzędu 1,7 G. Wiecie co to jest?

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe