"Faster" bez Salmy Hayek


Salma Hayek wycofała się z udziału w dramacie "Faster".

Jedną z atrakcji rozpoczynającego się już w przyszłym tygodniu festiwalu Off Plus Camera będzie cykl "Odkrycia: Latino". Uma Thurman zagra razem z gwiazdą "Zmierzchu", Robertem Pattisonem, w "Bel Ami" - ekranizacji prozy Guya de Maupassanta. 27 grudnia ruszyły zdjęcia do "Dancing 4 U", najnowszego filmu Rolanda Rowińskiego ("Powiedz to, Gabi", "Obywatel świata"). Na ekranie zobaczymy między innymi Małgorzatę Kożuchowską, Magdalenę Walach i Jacka Lenartowicza. Zdjęcia potrwają do 4 stycznia.Josh Klinghoffer został dziewiątym gitarzystą w historii amerykańskiego zespołu Red Hot Chili Peppers. Czy słynne "Papryczki" poradzą sobie bez Johna Frusciante? Brytyjski muzyk, Ben Jacobs aka Max Tundra, po raz kolejny dotrze do Polski. Artysta wystąpi w pięciu polskich miastach, w ramach promocji najnowszego, trzeciego albumu "Parallax Error Beheads You", który ukazał się w roku ubiegłym nakładem Domino Records. Na profilu MySpace pojawił się pozbawiony tytułu utwór nagrany z Flying Lotusem.

Leona Lewis wyjawiła kolejne szczegóły drugiego albumu. Longplay "Echo" promować będzie singel "Happy".

Pianista, producent, pedagog i publicysta, Dick Katz, zmarł we wtorek. Miał 85 lat. Już w sobotę, 31 października, Muariolanza zagra w katowickim kinoteatrze Rialto. Będzie to koncert improwizowany, z muzyką na żywo dla słynnego filmu niemego "Nosferatu. Symfonia grozy" z 1922 r.

Film "Księżna" ukaże się na DVD z zestawem kosmetyków. Grupa Klaxons szykuje nowy materiał. Efekty poznamy w drugiej połowie 2010 roku. Vaya Con Dios, autorzy takich przebojów, jak "What's a Woman", "Neh Nah Nah" czy "Heading for a Fall" zagrają w Polsce trzy koncerty.Brytyjski reżyser Steohen Frears zekranizuje komiks "Tamara Drewe" autorstwa Posy Simmonds. W tytułowej roli zobaczymy Gemmę Arterton. Brytyjscy reżyserzy Danny Boyle i Stephen Daldry będą odpowiedzialni za przygotowanie ceremonii otwarcia Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie w 2012 roku. W sobotę (24 kwietnia) zmarł Hideo, znany amerykański DJ. Hiphopowiec miał 42 lata. Przyczyną śmierci artysty był rak jelita grubego.

Wybrano najlepszy cover wszech czasów


Piosenka "The Man Who Sold The World" w wykonaniu grupy Nirvana zajęła pierwsze miejsce w rankingu najlepszych coverów wszech czasów.

Gigantyczna trasa koncertowa Scorpions


Grupa Scorpions wybiera się w potężną trasę koncertową. Niemcy zamierzają grać na żywo przez dwa lata.

Selector: Kto jeszcze w Krakowie?


Friendly Fires, Delphic, Bloody Beetroots Death Crew 77 oraz Booka Shade to kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na drugiej edycji Selector Festival w Krakowie.

Bruce Willis w filmie Sylvestra Stallone'a


Bruce Willis wystąpi gościnnie w filmie "The Expendables" Sylvestra Stallone. Aktor zdradził, że czeka obecnie na telefon od Stallone'a i na szczegóły dotyczące roli.

Medale Gloria Artis dla polskich twórców teatru i filmu


Złote i Srebrne Medale "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" otrzymali w poniedziałek: Marta Lipińska, Maciej Englert, Marian Kociniak, Leonard Pietraszak, Jerzy Zaleski, Kazimierz Kaczor oraz Henryk Talar. Wyróżnienia wręczył minister kultury Bogdan Zdrojewski.

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie

przewozy autokarowe

zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe