Były wokalista Judas Priest debiutuje


Al Atkins, pierwszy wokalista Judas Priest, zakończył nagrania sześciu utworów na debiutancki album swojej grupy Holy Rage.

Na polskim rynku ukazała się pierwsza solowa płyta Marcina Różyckiego pt. "Erotyk zza kiosku". Zapraszamy na internetowe spotkanie z popularną wokalistką Iwoną Węgrowską - czat odbędzie się dziś (19 listopada) o godz. 14:00! W sieci w ten weekend pojawiła się wersja demo przeboju "Telephone" Lady GaGi w wykonaniu Britney Spears. Pierwotnie ten numer miała wykonywać właśnie księżniczka popu.22 kwietnia jury Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki - pod przewodnictwem Małgorzaty Szejnert - w składzie: Joanna Bator, Iwona Smolka, Anders Bodegard, Maciej J. Drygas. Nakładem Wydawnictwa Lampa i Iskra Boża ukazała się książka Pawła Soszyńskiego, zatytułowana "Osoby". Barrie Osborne zajmie się produkcją filmu poświęconego postaci proroka Mahometa.

W serwisie Muzzo.pl możecie już przedpremierowo posłuchać pięciu utworów z nadchodzącej płyty "Summerends" pochodzącej z Żywca grupy Sublim.

Jednym z największych wydarzeń w piątej edycji "YCD" stanie się z pewnością roszada do jakiej doszło w obsadzie jury, zaś wszystkich fanów programu najbardziej ciekawi to, jak Ania Mucha poradzi sobie z niełatwą wcale rolą... Postanowiliśmy zapytać internautów o tę właśnie kwestię i sprawdzić jakie szanse dają "nowej" jurorce. Bębniący w Slipknot Joey Jordison trafił do szpitala, przez co zespół musiał odwołać jeden z koncertów.

W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot. 6 kwietnia ukaże się DVD Céline Dion. Dzieło nosi tytuł "Through The Eyes Of The World". Marcin Mroziński, polski reprezentant na konkursie Eurowizji miał już dwie próby przed występem w Oslo. Jak donosi członek stowarzyszenia polskich fanów Eurowizji, Polak zachwycił obserwatorów.26 września grupa Kazik na Żywo zainauguruje coroczny poznański cykl Koncertowa Jesień. Będzie to pierwszy poznański koncert formacji po reaktywacji. U2 musi się pożegnać z 36 tysiącami euro. Grupa najwyraźniej ma zbyt głośne koncerty. Znamy już laureatów konkursu "Literacki Blog Roku 2009". W sobotę 7 listopada o godzinie 13:00 na scenie głównej podczas Targów Książki w Krakowie miało miejsce ogłoszenie wyników i wręczenie nagród najlepszym blogerom.

Grant dla Archiwum Historii Mówionej


Archiwum Historii Mówionej Domu Spotkań z Historią - największe w Polsce archiwum nagrań świadków historii - otrzymało grant z firmy EMC na digitalizację swoich zbiorów - poinformowała Agata Kwiek z biura promocji DSH.

Festiwal "Młodzi i Film" – zgłoszenia tylko do końca czerwca


29. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" tylko do 30. czerwca czeka na zgłoszenia polskich debiutów do dwóch konkursów: Konkursu Debiutów Krótkometrażowych (do 40 minut) – fabularnych, dokumentalnych i animowanych oraz Konkursu Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych (nie krótszych, niż 60 minut).

Gwiazdy dla Haiti


Podczas niedzielnej uroczystości rozdania Złotych Globów, George Clooney zapowiedział, że na koncercie "Nadzieja dla Haiti", na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, wystąpią Bono, Sting, Justin Timberlake, Christina Aguilera i Alicia Keys.

Azjatyckie Konfrontacje w klubie Pod Jaszczurami


Konfrontacje odbędą się w klubie Pod Jaszczurami 26 listopada (czwartek) o godz. 19., jest to drugie spotkanie z cyklu "Nowy kanon". Punkt wyjścia do dyskusji krytyków wokół znaczenia współczesnej azjatyckiej literatury i filmu stanowi wydanie nowego zbioru opowiadań Eileen Chang "Czerwona róża, biała róża".

The Killers zapowiadają przerwę w działalności


Muzycy zespołu The Killers planują odpocząć na jakiś czas od koncertowania i nagrywania płyt.

gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna właśnie. Nasze bilety autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny przewóz autokarem do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz kupować bilet gdyby chcesz kupować niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów w środku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety

bilety autokarowe

autokarowe owo stale zabezpieczenie na autorytatywny tranzyt autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś posłużyć się spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Republika federalna niemiec azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie zabezpieczenie także pełne przekonanie udanej podróży. Wprzódy otóż kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd wielu lat także posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo ciągle zabezpieczenie plus pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe